מציאות מדומה במרכז הדרכה - בטיחות, בטחון, אוריינטציה לעובדים

מציאות מדומה במרכז הדרכה - בטיחות, בטחון, אוריינטציה לעובדים

שילוב של טכנולוגיית מציאות מדומה במרכזי הדרכה הינו פתרון מצויין לשילוב חדשנות וכלי מיוחד ללמידה והדרכת עובדים, לקוחות ומבקרים. כיום ישנו צורך כמו בבתי הספר גם במרחבי למידה/הדרכה לשילוב של כלים חדשניים שיתאימו לדרך למידה חדשנית ושונה. אנו בפרומיקסט לא מאמינים בשילוב טוטאלי (שילוב מוחלט) אלא לראות בפיתוח תוכן וחוויות מציאות מדומה ככלי עזר מבין שלל הכלים במערך ההדרכה. פרומיקסט מפתחת תוכן/אפליקציות ומערכי הדרכה במציאות מדומה ורבודה לחברות עבור לקוחות פנימיים (עובדים) ועבור לקוחות חיצוניים כאשר הלקוח מייצר מוצר שהוא נדרש לשלב מערך הדרכה. שילוב של מציאות מדומה במערך הדרכת בטיחות, אוריינטציה לעובדים חדשים, הכרות עם רצפה היצור, שילוב של מצבי קיצון וקבלת החלטות הם היכולת המצויין של מציאות מדומה להשתלב במערך ההדרכה של הארגון.

קרא עוד  
פיתוח מערך הדרכה וקורסים במציאות מדומה

פיתוח מערך הדרכה וקורסים במציאות מדומה

כחלק מהשירות ופתרונות בתחום מציאות מדומה ורבודה, פרומיקסט מפתחת מערך הדרכה שמאפשר לארגון לדעת כיצד ואיך הוא נכנס לתהליך הלמידה ב VR, עם אילו כלים להשתמש, הכשרת מדריכים, תוצרים צפויים, הפעלה סימולטנית של מספרי מודרכים בו זמנית. כחלק מהפתרונות אנו מספקים פיתוח תוכן והדרכה לעובדים במציאות מדומה הכוללים סרטוני אוריינטציה (הכרות עם החברה), סרטוני מוצרים ב VR ו 360 ועוד. אנו מספקים שירות למחלקות הדרכה, מחלקת משאבי אנוש ומחלקות שיווק בארגונים.

קרא עוד  
פיתוח אפליקציות הדרכה וסימולציות במציאות מדומה ורבודה

פיתוח אפליקציות הדרכה וסימולציות במציאות מדומה ורבודה

פרומיקסט מפתחת אפליקציות VR (מדומה) ו AR (רבודה) בסביבות יוניטי ואנריל ופלטפורמות נוספות כמו וופוריה, גוגל ועוד. פיתוח סביבות VR יכול להיות בהדמיות, סריקות תלת ממד של מבנים קיימים, צילום או שילוב של האפשרויות הללו. בפיתוח AR אנו משתמשים בסיבות חדשניות כמו AR CORE או AR KIT המאפשרות ניצול מקסימלי של הטכנולוגיה. ברשותנו ניסיון רב באפיון, פיתוח והטמעה של פתרונות מסוג זה.

שימוש בפלטפורמות ושיתופי פעולה

שימוש בפלטפורמות ושיתופי פעולה

לחברת פרומיקסט שיתופי פעולה רחבים עם חברות מהמובילות בתחומם ואנו משתמשים ע"פ הצורך בכלים מתקדמים המאפשרים שילוב מציאות מדומה כחלק ממערך ההדרכה בחברה. ברשותנו ניסיון ברב בהטמעת הכלים, מומחי פיתוח הדרכה, מומחי הטמעה, מומחי פיתוח תוכן, צוות פיתוח אפליקציות והפקת סרטוני 360 VR.

פיתוח בסביבות מטאוורס Meta Verse

פיתוח בסביבות מטאוורס Meta Verse

שימוש בטכנולוגיית מטאוורס Meta Verse להדרכת עובדים או לקוחות על מוצרים בלי תלות במקום וע"י כניסה משותפת למרחבי למידה משותפים.

קרא עוד